Oryantiring yarışmasına büyük ilgi
Oryantiring yarışmasına büyük ilgi
Oryantiring yarışmasına büyük ilgi

Oryantiring yarışmasına büyük ilgi

Türkiye Oryantiring Federasyonu Bolu İl Temsilciliği tarafından Atatürk Orman Parkı’nda bir yarışma düzenlendi. Yaklaşık 200 sporcunun katıldığı yarışmada dereceye girenlere madalyalarını Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz takdim etti.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Türkiye Oryantiring Federasyonu Bolu İl Temsilciliği tarafından Atatürk Orman Parkı’nda gerçekleştirilen yarışmaya katılarak sporcularla bir araya geldi. Yaklaşık 200 sporcunun katıldığı yarışmalarda yaş kategorilerine göre dereceye girenlere Başkan Yılmaz tarafından madalyaları takdim edildi. Bolu’nun her spor branşının kamp merkezi olacağını belirten Başkan Yılmaz, “Bizim Bolu için hedefimiz turizm, sağlık, spor ve üniversite kenti olması yönündedir. Spora gelince ise Bolu her spor branşının kamp merkezi olacak dedik. Bunun için federasyonlarımız ile de bir araya geldik. Onların bizden istedikleri ne varsa yapmaya hazırız. Ben böyle büyük kapsamlı bir yarışmanın yapılmasında emeği geçen Türkiye Oryantiring Federasyonu’nu, federasyonun Bolu İl Temsilciliğini ve bu yarışmaya çevre illerimizden ve Bolu’dan katılan tüm sporcularla ailelerini kutluyorum ve teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yılmaz madalya töreninin ardından sporcularla tek tek hatıra fotoğrafı çektirerek spor hayatlarında başarılar diledi.